NAWIĄZANIE KONTAKTU ćwiczymy umiejętności społeczne TUS

jak zaczac rozmowe

 Zestaw NAWIĄZANIE KONTAKTU TUS to 30 kart dialogowych (mini konwersacji) do nauki lekkiej, niezobowiązującej rozmowy (SMALL TALKS) oraz ćwiczeń nawiązywania kontaktu. W zestawie także 11 dodatkowych kart do ćwiczeń (dymki do uzupełniania i karty do utrwalania przydatnych zwrotów - pokazane na zdjęciach poniżej).

W kartach dialogowych wyzwanie polega na połączeniu linią wypowiedzi po kolei i znalezieniu jednego dymka, który nie pasuje do dialogu. Podczas wykonywania ćwiczenia uczestnicy uczą się przeprowadzania lekkich towarzyskich rozmów. Warto potem ćwiczyć je z pamięci lub tworzyć swoje w swobodnym, naturalnym stylu.

Karty pomocne w:

-treningu umiejętności społecznych (TUS),

-zajęciach uspołeczniających dla osób nieśmiałych i wycofanych,

-terapii Zespołu Aspergera i spektrum autyzmu,

-terapii mowy, pamięci i uwagi.


TEMATY ROZMÓW: 

SPOTKANIE, ZAPROSZENIE, ODMAWIANIE, NOWA SZKOŁA, ROZMOWA Z BABCIĄ, O PODRÓŻACH, WSPARCIE, POMAGANIE, SZTUKA ROZŚMIESZANIA, PROSZENIE O RADĘ, KOMPLEMENT, ROZMOWA O GRACH, O PLANACH, O KSIĄŻCE, O ZDROWIU, O PREFERENCJACH, HOBBY, ŻYCZENIA, Z DZIADKIEM, OFEROWANIE POMOCY, KINO, PO KINIE, W KAWIARNI, WSPÓLNY POSIŁEK, ROWERY, PRZED EGZAMINEM, PIERWSZA PRACA, W SKLEPIE, POGODA, NA WYCIECZCE.

Zdjęcia obrazują część zestawu. Całość liczy 30 kart dialogowych plus 11 dodatkowych (pokazanych na zdjęciach.)


jak prowadzic tus trening umiejetnosci spolecznych

niesmialosc rozmowy

o czy rozmawiac z dziewczyna

nauka rozmawiania

pomoce do tus

Cena 14 zł

 
(wysyłka automatyczna na adres email)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty: