MATERIAŁY DO TERAPII I ZAJĘĆ DLA DZIECI

  Fundacja prowadzi zajęcia i spotkania terapeutyczne oraz warsztaty, podczas których korzysta z kart pracy i ćwiczeń do wydruku. Część z nich tworzona jest w Fundacji. Poniżej znajdują się materiały wykonane w Fundacji, które można zakupić. Można również zamówić pomoce przygotowywane według indywidualnych potrzeb.


TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH rozwijający umiejętność wczuwania się w przeżycia innych osób. Tematy z życia wzięte, dialogi, odpowiedzi do wyboru oraz pytania otwarte. Także zadania typu: przyczyna - skutek ukierunkowane na rozwijanie empatii plus ćwiczenia praksji i przyjmowania perspektywy innej osoby.

Więcej na temat zestawu oraz zdjęcia przykładowych kart TUTAJ.

KUP TERAZ (wysyłka automatyczna na adres email). Cena 11 zł.Zestaw kart dialogowych oraz okolicznościowych z pytaniami od wnucząt dla babć i dziadków. Przykład: Jaka zabawa w dzieciństwie była Twoją ulubioną? Zestaw zawiera 17 kart z pytaniami oraz dwie okolicznościowe (mogą być przydatne na Dzień Babci i Dzień Dziadka). Karty można używać także przy okazji spotkań rodzinnych - można zachęcać dzieci, by zadawały Babci i Dziadkowi ciekawe pytania i by wzajemnie rysowali wspomnienia (na kartach jest miejsce na rysunki). Więcej na temat zestawu oraz zdjęcia przykładowych kart TUTAJ.

KUP TERAZ (wysyłka automatyczna na adres email). Cena 9 zł.👉 Więcej materiałów na stronie: mediko.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty: